O naszej działalności


Jesteśmy biurem świadczącym usługi księgowe i podatkowo - finansowe od ponad 28 lat. Koncentrujemy się na obsłudze klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów.

Biuro Rachunkowe MAAT powstało w 1991 roku. Wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń jest zorganizowanie w pełni internetowego cyfrowego biura rachunkowego.

Stworzenie takiego biura jest spełnieniem oczekiwań wielu klientów, którym pracę bardzo utrudnia pozbawienie szybkiego dostępu do dokumentów pozostawionych w biurze do księgowania.

Cyfryzacja wszystkich dokumentów umożliwia nam na udostępnienie ich poprzez Internet. Każdy klient naszego biura otrzymuje login i hasło, co pozwala uzyskać dostęp do własnych dokumentów księgowych (rejestrów VAT, list płac, dowodów wewnętrznych, itp.) oraz wydruków deklaracji ZUS i podatkowych, a przede wszystkim dostęp do własnych faktur.

Uważasz, że nikomu nie można w pełni zaufać? SŁUSZNIE!

Dlatego jesteśmy ubezpieczeni od ryzyka błędu. Ubezpieczenie pokryje straty spowodowane ewentualną pomyłką. Nasza odpowiedzialność jest wyraźnie zapisana w umowie oraz zabezpieczona ubezpieczeniem.

Szczegółowe zasady współpracy określa REGULAMIN zamieszczony poniżej w pliku regulamin.pdf

Klienci, którzy wybiorą tradycyjne dostarczanie dokumentów mają możliwość przesłania ich za pośrednictwem poczty lub kuriera, a także mogą zlecić nam odbiór z każdego miejsca w Polsce za dodatkową opłatą 12,50 zł. netto.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami
i sprawdź naszą ofertę


Tel. 58 665 46 12